Шалтерите за наплата на Водовод утре ќе работат само прва смена

ЈП „Водовод и канализација” – Скопје, ја известува јавноста, своите корисници и граѓаните на град Скопје дека утре заради празникот Успение на Пресвета Богородица шалтерите за наплата во Дирекцијата на ЈП „Водовод и канализација” – Скопје ќе работат само прва смена, од 7:30 до 15:30.

„За секоја дополнителна информација за услугите на ЈП Водовод и канализација – Скопје, согласно вашите потреби контактирајте не на: 02/3073010,Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.https://www.facebook.com/jpvodovod.skopje/.

Информирајте се на http://www.vodovod-skopje.com.mk и пристапете до сите електронски сервиси преку e.vodovod-skopje.com.mk или мобилната апликација достапна за Android и IOS“, се вели во соопштението.
© Скопски портал. Сите права се заштитени.