Општина Бутел ги повикува маркетите да се пријават за онлајн нарачки

Општинскиот штаб за заштита и спасување на Општина Бутел ги повикува сите маркети кои се заинтересирани за онлајн набавка и достава на потребните намирници на населението за време на полицискиот час, информираат од Општина Бутел.


Заинтересираните маркети треба да достават барање на електронската адреса Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. и телефонскиот број 078/457-586.
© Скопски портал. Сите права се заштитени.